Fotogalerie :: Aikido Club Žatec ::
Letovice 2005

1. srpna 2005 

8 40 – jedeme

P.S. mám vytrhaný obocí

P.S.S – jede nás 9, ale bude nás 10 a pak 11 a možná i 12.

Jako minulý rok máme opet zpoždení ( Pepa si decentne zpoždene usral ) -> No tak nic. Mám prej psát tiskace felace, tak teda felace felace felace.

9 51 – jsme ve vlaku, který má velmi poetické jméno CHCACAN. Šimi mi ošahával koleno, proc to udelal? Nebylo mi to príjemné, je to ale hajzl. Ted leze na Báru, taky jí to nebylo príjemné. Kašlu na tiskací písmena. Fuj, on má hnusnou prdel -> Šimi.

Jo, já vlastne ani nenapsala kdo všechno jede. Takže: Péta, Bára, Šimi, Jirí, Jeník, Pepí, já, Pája a náš táta Pepa. Pak ješte prijede Šmejcz.cz a možná i Slachátko a pak taky prijedou Makariusovci.

9 58 – Zuza má hustý obocí

9 59 Šimi je krásný hoch.cz

10 00 – Tak jo. Všichni smrdí . Pája má koláce v podpaždí. A Zuza ty kolácky papá . Nam, nam.

11 17 – jsme porád ve vlaku, smrdí tu hajzl

Šimi tvrdil, že si holí chlupy v zadecku, ale není to pravda – má jí chlupatou . Tak tu pr..l jsme videli všichni. Byla opravdu chlupatá a veliká a byly na ní videt i potnicky a sem tam nejaký ten žmolek od hovínka, ale jinak to byla fakt pr..l. Šimi si sem vzal knížku o sexu, nevim na co mu bude, když si 14 dní nezasouloží, ha ha ha.

Pája má zelený oci, Šimi má pokakanou hlavu a pr..l.

Nevim kolik je – pristoupil Senkic, dali jsme si hamání. Maminko promin, ale dala jsem Šimimu, žrádlo. Pája má 1. záchodový orgasmus, tak to s ní kývalo až se chudák malá udelala.

Vlak Chcacan má zpoždení cca 45 minut, ale Pepí ríká, že to nažene u Pardubic, kecy.

Potrebuju curat, nechci, tak já jdu.

21 38 – ležíme v posteli, teda na tatamách. Je tu celkem vedro a nejlepší je, že sem svítí halogenový lampy, je tu svetlo jako za dne. Jsme po veceri, moc dobrá nebyla, ale kašlat na to.

Ted se skoro nehejbáme, protože ty smradi, promin Pepícku, ješte hráli fotbal, to jsou ale blbci, tcooo. Jdu spát, dobrou moc. Blé, blé, blé, blé.

2. srpna 2005

11 30 – tady Pája asi pujdu na WC, ale nechci vstávat. Šimi a Pepa delaj, že cvicí pritom si povídaj a smejou se, jsou prolhaný, jo jo!!

Za pul hodiny pujdem papat a potom nekam. Jo napsal mi Mr. Toksa a mám pozdravovat nejakou partu.

Nevim kolik – je po obed, koupili jsme karty a fix na kérování. Šimi nás ted všechny potetoval. Bára, Péta, Jirí, Jeník a Pepí mají ornamenty a já a Pája máme zvírátka. Já mám koníka, kterého souloží žirafa a Pája má delfína co vypadá jako pták a veverku co si kouše nehty. Je tu vedro jako v cizím pozadí. Šimí se snaží premluvit tátu Pepu, aby se nechal taky tetovat, nevim. Konecne jsem byla na záchode a vykakala se, už nemám nafouklé bricho.

Vcera vecer jsem si cetla erotickou knížku a zjistila jsem, že Pepí je velmi dobrý pán, protože má pipinku i ptácka.

Zítra má už prijet Šmejcz.cz s Makariusovými. Ted jsme si šli hajnout, puvodne jsme teda meli jít na koupák, ale nikomu, krome Jeníka, se nechce. Héééj, ted už tetuje Bára a to dokonce Jeníkovi záda a pak asi Šimimu Dick-heada, he he.

15 00 – To jsem zase já! Jak jsme byli na obede tak každýmu chutnalo jenže me né, protože to bylo málo slaný.

15 30 – jelikož jsem se k deníku dostal až ted. Tak rozvinu svojí tvurcí cinnost, fše co bylo receno o mé osobe je leš s velkym Š. Fpozadí našeho spánku hraje Kurt Cobain, ale zní to spíš jako Kelly Family. Trochu mi stojí prirozenina, ale není to Kurtem, ale spíš, že jsem si pohodlne lehnul.

Péta a Bára se bavej o charisma a že prej jsou nejlepcí vopálený cernoši s velkym charismem. Jeník si dráždí ptácka, ale nepretahuje si ho, pac má za ráfkem tolik sejra, že zejtra vyplní v Albertovi celej regál s jogurtama.

Bára a Péta si neholí kozy, ale holí si nárty u hnát. Pája je nasraná, že se bavim s 15kama a hladí si u toho levou prs.

Jirka nesnáší negry, ale von je sám cernoch, pác má chlupatý hnáty jak Majkl Džeksn (to je ten, co píchá deti do zadku) … teda ten Jirka.

Pepí sere ze spaní.

Zuze stojej fšechny tri bradafky a má náladu jak frnda.

Senkic cte neco vod Dicka … co je to vlastne anglicky Dick? … prej pták … no vono ho vždycky vzrušovalo císt neco vo ptákách.

Pepa spícileze.

Zuza žere už 15tý japko … Jeník povidal, že prej chce pít její mošt.

Velkej Pepa si hladí levackou ptácka a pravackou pobízí Jeníka do spršky … Jeníku bež, bude prdel.

Nevim kolik - po té co jsem se probudila jsem zjistila, že je Šimandl ten nejvetší srác, hoven a jiné príjemné veci. Hej, pockat, já to vlastne vedela už drív, ale nikam jsem to ješte nenapsala. Šimi je tak trochu pedofil. Všichni už jsme potetovaný a všichni vypadáme jako šašci, ale jinak je to pekný.

3. srpna 2005

11 30 – Zuza je lezba, pác sem po ní hodil šlupku vod banánu a prej sem jí zasral tricko … no kdo to kdy do zadecku slyšel, že se dá banánem zasrat tricko?!?

… Takže co se odehrálo mýma vocma fcera vecír …

Šli sme do knajpice na jedno tocený, byla to knajpa u Kelta, venku meli kozy a me to ani nerajcovalo … neco se se mnou deje. Ale k veci … Jeník zacal chlastat 14° pífko, pác prej to zvládne … ho ho ho. Zeblil se jako to prase, ale to až za pár chvil. Jo fsadil jsem se s Jeníkem o pivánko, že prej vydrží 1 minutu, že mu budu trít prstem nárt ruky … ríká se tomu vlastne nárt? No proste, Jeník je borec, má u me pífko, ale taky jizvu na dvoje vánoce. Bára chlastala fšechno co teklo a taky nebyla zrovna 2x strízlivá, cóóó?

Pak si k nám sednul ten pražák co tady vede ty tréninky, ten citrón nebo jak se menuje a zaclo córo móro, pác mel keci na žatecáky! Chteli sme bitku, ale bál se kripl.

Jo a ftýhletý fázi se náš Jeník zvednul a poblil se jak punctok.

Ted sem si vyndal hejla a Pája na me cumí jak na ouchyla. Nakonec sme ftý knajpje na tom jednom pifku zustali akorát 2 žatecáci (já a velkej Pepa) a to se stihla s pražákama taková mela, že sme jim tam rozbili ty jejich spartanský držky, že si to ani nepamatuju. Cesta nazpiatok byla vydarená, pác sme po pár metrech narazili na nažranou Pétu, tak sme jí táhli dom, ale po ceste sme našli náký kolo, tak sme se kousek svezli … tímto dekujeme neznámýmu majiteli. Ale hlavne … Prahá, prahá … buzerantu parta!!!!!!

16 12 – prijel Šmejcik a má cigošský hnáty a taky Makáriusofcovi ty cigošský hnáty nemaj.

16 45 – proc me nikdo nemá ráááád?!?

4. srpna 2005

22 33 – shrnutí dnešního dne

Zdar. Tak máme konec volného dne a zítra nastane opet ten hnusný kolotoc potu a hnusu a Šimandlovo prdu, už ted je mi z toho na zvracení.

Hrál se jako vždy fotbálek, hoši, ackoli machrovali s 1. místem ha ha ha, to pos…. a skoncili na míste bronzovém, jaj machri. Živní ríkal, že to všechno pos…. kvuli nám, pác jsme prý nefandili, ale delali jsme kraviny, jo a taky nám holkám rekl, že jsme krávy.

Takže tady je jeden vzkázek pro Jeníka:“POS…. JSTE SI TO SAMI, KRÁVO!“. Až to bude císt, tak se urcite naštve, protože je to náš malý, rozkošný psychoušek, ale my ho pro to máme rádi, takže se nevztekej Jenícku.

Po fotbálku si kluci dali hned nohejbal, blbci. Smrdeli potem a nejvíc smrdely Šimandlovo nohy. Ano, tentokrát mu nesmrdela zadnice, ale nohy, reknu vám, že všechny smradlavý sýry sveta voní líp. Smrdely asi jako mrtvola v pokrocilém stádiu rozkladu.

No, a pak jsme šli do nové knaipicky, kde Šimi (ano, opet on) spálil Malinovi ruku. Takže si to zítra pekne užij Šimícku blbecku, ha ha ha.

Jéé, voni už prišli z hospody, to je v pr…., zmr… Tak teda zase zítra, protože už nevim co psát. Akorát, že me Šimi mlátí a kope a me to strašne bolí. A taky mi nadává a uráží a že až bude starý pochcaný dedek, tak mu dám do držky a pochciju ho. Nazdar! Zuzanka

5. srpna 2005

14 17 už se tešim až budu dedek, pác me Zuza slíbila, že me pochcije. Jeník má nateklej kotník jak svina, tak si ho jednou rukou maže nákou indulonou a druhou pracku si mácí v hermánku … no to je pošuk.

Vubec bych nerek, že Zuza je fakt z detsáku, ale je to pravda … vždycky ze spaní mi ríká „teto“ a chce mi laskat šourek… je hrozne ouchylná a ešte k tomu smrdí jak nadrženej pomeranc.

Fcera vecer byl unikátní, pác jak už psala Zuza, povedlo se nám spálit ruku Malcovi … Prej“co je to za hru?“ “nic Ondro, pohodicka … jestli vydržíš 30s abych ti prstíkem prejíždel ruku, máš u me pífko“ se slovy „Od vás se nedá ceká nic dobrýho“ položil svou pracicku na stul. Vydržel to … frajer, zase sem projel pifko, ale von tam bude mít dobrý 2 roky jizvicku … no to je žrádlo. 4. dan, inženýr … to je ten nejvetší skalp!

Dneska sem ráno myslel, že si prožiju svuj poslední životní trénink, pác mi Malca posunkami ukazoval, že me zabí, ale celkem sem to prežil.

Holky (Zuza a Pája) si ted probíraj veci na 4 kyu, ale jestli u tech zkoušek budou smrdet stejne jak ted, tak maximálne porotu userou k smrti.

Takže meteorismu zdar … já du kadit.

11 05 – to není 11 dopoledne, ale pozde v noci vy krávy.

Byli jsme na Madagaskaru. Šimandl je zm…, už zase me uráží, ale to asi není novinka, štve me, ko… Smrdí mu péro a z držky.

Ten film byl dobrý, byla to spíš pohádka. Už me štve psát deník, pište si ho sami. Príští rok nic nebude!

6. srpna 2005

7 30 – blbý ráno, je kosa jako v morne a navíc jsem se vubec nevyspala. Velký Pepa chrápal, ani nevim k cemu bych to jeho chrápání prirovnala, a ten muj taky, pác má ucpaný nozdry.

Natekly mi rty, vypadám jak nevim co. Nechce se mi cvicit, všechno me bolí, blbej Malina.

Nevim kolik – Zuza má ten ret fakt nateklej … ty vole to je snad horší než to její Brežnefský vobocí … já se snad pobliju. Na dopoledním tréninku me Ondra Malina ztrapnoval, a to by Morihey nechtel. Popsal me fixkou a pa si nade mnou honil šulína … má za ráfkem snad ešte víc sejra než Jeník … takže budou muset do Alberta prikoupit ješte jeden chladící box na jogurty.

16 03 – prijeli juniori Makáriusofcovi … fšecky nás pokérovali a Pepí si s nima ted hraje na cigánskýho kone … néééááÍÁ

7. srpna 2005

10 36 – sedíme ve vlaku a míríme domu. Je to škoda. Celý Letovice bylo blbý pocasí a strašne málo lidí. Snad to bude príští rok lepší.

Ted trošku o vcerejší parbe. Jelikož jsme se pred chlastackou prežrali a po….. byli jsme všichni lehce ospalí. No pak se to teda trošku rozjelo, ale nic moc. Jediný co je ze vcerejška tak jako nezapomenutelný je, že Malca vošahával Báru a Pétu. Všem trem se to moc líbilo, ale vim minimálne o jednom tvorovi, kterýmu se to líbit nebude, tímto zdravím Johí. Teda pane Malina, stydte se, fuj, že vám není hanba! Vy pedofilní inžo.

Náš telesný stav na konci Letovic je ubohý. Takže tady je skóre:

- Pepí vymknutý palec a koleno v háji
- Pepa koleno v háji
- Jeník vymknutý kotník a spálená pracka
- Šmejdáno uhr pod nosem
- Já nateklý rty
- Pája vredy na žaludu
- Bára a Péta opicka, ale pekná
- Šimi metropolismus
- Jirí 3. kyu
- Senkic na vozíku

No to je teda mancaft, samé hnusy. Ted si tu všichni prohlíží fotky z Letovic, já se nechám teda prekvapit. Chce se mi spát, tak cau.

Ted neco originálního v podání pana Šimiho.

14 21 – jak psala Zuza, Malca je holt ouchyl. Z této letní školy si zpátky vezu ponaucení, že podávat ruku žatecákum se nevyplácí, pác tam taky mužeš mít dvouletou památku f podobe excelentního strupu. Takže caoo príští rok.

 

Šimi a Zuza srpen 2005


Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge