Fotogalerie :: Aikido Club Žatec ::

Letovice 2004

2.8. 2004 = Den odjezdu

Už jsme ve vlaku, nálada is gút akorát mám hlad. Jsem zvedavá na ty dementní prestupy…

První prestup byl v pohode, ted jedeme do Prahy a tam budeme mít na další a snad i poslední prestup hodinu a pul (super)……

Jsme v Praze. Sedíme kousek od vlakáce a žereme a žereme a žereme, Šimi žere, Senkic žere, Pepa žere, Šmejcáno žere, Živní žere, Pája žere, já žeru, akorát náš „táta“ nežere, pác tu s námi nejni.

1655 - už ležíme utahaný v telocvicne, prominte, v DOJO!!!!! Z dnešního tréninku se uleju já a moje sestra, pác se pujdeme pekne nachálovat. Juhéj.

1701 - Hajzli se ulejvaj a me to štve, pác taky nechci cvicit, takže je to všecko jedno. Živní si dráždí pišulku vo lavicku. Pepíno si usral až Zuza vodlítla. Cau

3.8. 2004 = 2. den

900 - tak za pul hodky jdeme cvicit. Jak se mi nechce. Ku… já se na to vysejrim. Pepa me ted souloží ze zadu a Páje se to nelíbí. Nechci cvicit!!!!

1430 - je po obede, Šimi zmlátil Živního. Ted skoro brecí a vycítá Šimimu jeho psychické následky z vojny, kdy ho taky bili. Živní asi opravdu plaká.

Šimi rek, že chce takhle mlátit i holky (chudák jeho Janca).

Jó, prijel nám „táta“ velkej Pepa

Živní už nebrecí, ted cumí.

Šimandl se vytahuje jak je moc krásnej a všechny holky ho chtej a von je posílá do pr…., pác je nechce a chce jen Živního.

Pepí spí, velkej Pepa spí, Senkic spí, Šmejcáno se otocil k Páje xichtem (pred tím byl hnedkou) a spí, živní chce spát, Pája cumí, Šimi je frajer.

4.8. 2004

800 vlasne 730 - vcerejší chlastacka byla mainkatá, ale za to výnosná. Zuza hodila v noci extra kacenu, svádí to na guláš, ale loupla 7 píf. Zkazila nám celou noc a vlasne i den. Ješte, že Šmejcáno zná celej jízdní rád nazpamet, pác Zuzu posíláme spešnákem domu.

Živní sral celou noc. Na to, že mu bude 17, tak vehementne smrdí. Páje me furt chce lízat a v noci se ke mne sápala do spacáku, prej abych jí prdel do vlasu, že chce hnedej prelif.

Pepíno je ume frája, protože se rozchází se Zuzou, že jí bolí bricho, prej to není ve fstahu normální …… má recht.

Šmejcáno spí ci leze.

Náš „táta“ Pepa je trochu divnej. Vzal si sebou foták a vždycky nás fšechny nutí vlízt nahatý do garáže a fotí nás.

Jinak je tu fajn … dem žrát ….. možná i srát (Senkic už sere).

5.8. 2004

830 - sejrim na excelentnim hajzlu excelentní hovno. Fcerejší noc byla echt, sice né jak vlóni, ale taky to šlo. Nejdríf sem si dal pívo, potom medovinu, mrkvový šalátik, pívo, medovinu, pívo, medovinu, pívo ….

…. a najednou sem se tak vožral, až som sa poblil.

Fšici sme z chlastacky dorazili celkem f pohode (Malej a Velkej Pepa teda teprf pred chvílí, ale to je jedno).

Za chvíli nás ceká fotbálek, tak ty pražský pripochcánky rozdrtíme do sr..… Jo Živnajsovi hrozne smrdej z držky ty rovnátka.

1545 - tak už jsme dorazili z toho fotbalu. A to se musíme pochlubit, pác jsme se (teda hlavne díky klukum) dostali na krásné a pro nás historicky 2. místo. Letovicáci jsou na 3. ha, ha, je nám skvele.

Všichni šli žrát jen Pepa ne, tak jsem tu s nim zustala. Jaj, to mí dementní bricho se zase ozývá ….. drž hubu ty šmejde

1745 - Šimi vykadil origoš hovno a ted ceká na Senkice až mu ho vyfotí a zároven se modlí,aby ho nekdo nespláchl.

6.8. 2004 = 5. den?

838 - je mi kurna blbe, asi jsem si fakt nemela dávat ten mini kus sýra a 2 hranolky. Debílek Šimandl mel pravdu …. Hovado.

Dnešní den bude velmi zajímavý, pác prijel náš Antonín, Žerár, prezident Aikida Munzi a mnoho další cerstvé krve => náš konec => vyhýbat se hlavne tem 3

Ta moucha už me to ale štve!!!

Vodpoledne jsme šli na koupák. Bylo to tam úplne bomba a nejlepcí byla ta trampoška

1900 - pomalu táhnu s „tátou“ (na fotbale si vyhodil koleno, tak jdeme napred, aby nezdržoval) do kina, pác jdeme všicí na Švédskou Tróju.

Nevim kolik je, ale Trója byla skvelá.

7.8. 2004 = 6. den

1134 - práve jsem vylezla ze sprchy po dopoledním tréninku,. Úplne naplno jsem si ho užila.

Tešim se na obed, budto si dám varené brambory nebo varenou rýži.

Jó Pepí se se mnou nebaví, pác sem si usrala

1455 - ptal jsem se holek jesli mi udelaj masáž nohou, ale prej smrdim, ale není to pravda … voni to normálne neumej. Pája se me úplne bojí a porád slintá.

Už nás ceká jen poslední trénink a pak náká ta echt-chlastacka. Porád me kurevsky bolej hnáty. Jo Ital, kerej tady s náma cvicí mi rekl, že sem jeho friend … co to znamená, asi me chce lízat. Ale teda jinak je to borec.

Ešte sme se nezmínili o našem terminátorovi … to není možný, no já se posejrim .. to je takovej jeden rízek, kterej se vubec neusmeje, akorát delá tvrdý ksichty a proste je celej nákej krivej.

No a ted už jdu spát, holt bez tý masáže … Zuza bere gel … asi bude masáž … paráda

PS: Živnajs ríká, že si ješte nikdy nehonil šamšulu, to je pripochcánek.

8.8. 2004 = den odjezdu

730 - vcerejší parba byla normálne šupácká. Nejdríf sme se excelentne napapali, to bylo chálo. Pak jsme prišli na to hrište, Malca nám dal za to 2. fotbalový místo kejtu moravskýho uzenýho.

Vecer sme spustili naší rodnou cigánštinu a založili sme CAA (cigánská asociace aikido), že prej bude DEJO v Sýrovicích a povede ho tam Endo Žiga a v tom Dejo povesíme obrázek Moriheie Lakatoše … ty vole my se chlámali.

Malca byl taky vynikající cigoš, má takovej ten karlínskej prízvuk. Vzsl sebou ale i fajn babu … tu … Cubinu (Bohoušovu holku), tak ta se taky rechtala, pác sme jí vysvetlili, že její Bohouš je nejlepcí córkar.

Jo a taky náš italskej Éno Nuno dostal nákou spešl Letovickou cenu, ani nevim co, ale to je jedno.

No ale pak prišel náš hreb vecerní, kdy si k nám prised Valerij z Ukrajiny. Já rikal pohádky rusky a on nás vopravoval, no mi chcali, takže pár frází, kerý si pametám…

- Jebálnik = ksicht

- Pukat = prdet

- Mandauóžka = filcka

- Zájic = zajíc

No proste se to ech-gold vyvedlo. A za chvíli razíme domoj.

1035 - jsme ve vlaku a žereme uzený moravský

Cas nevim - jedem ve valku do Prahy a já byl kadit a docela dobrej hajzl, to sem necekal.

PS: Zuza je pripochcaná, pác fšem ríká prijmenim … pizda

Shrnutí vocima nejmladšího nejnadrženejšího aikidáka všech dob (Honza Živnícek).

Možná by stacilo jedno slovo: ZUPÁ!!!!! Ale to bych to moc vošidil.

Asi nikdy nezapomenu na Šimiho a Pepínovo „hadry“, Šmejcánovo úchylku k vláckum, Senkicovo prechytralost (když zacal mluvit vo PC, tak nikdo nerozumel), Páji nenápadnost (bych si ani nevšim, že tady byla, kdyby Šimi nerejpal do nákýho prestárlýho divokýho prechcanýho kocoura nebo co to je za Mykeše), no a Pepovo smulu (chudák - takovej nadrenej aikidák a na konec jel pres pulku Cech a Moravy kvuli 2 tréninkum a jednomu cutacímu šampionátu). No ale konec vzpomínání … nebo se v tom vlaku rozbulim - ten šméckar Šimandolos by mel zas narážky … blb narachnutej … pak dostane psycho a je jak vetrelec na lovu … ale to bylo jen tak na okraj.

Je tu ješte jedna vec kterou musim rozepsat. Je to pojem, který si ríká Termouš c. IV.

Jeden rezon, kterej je prej postavenej ze šroubku a kolecek … takovej chodící Kyborg. Má furt takovej studenej nabouchanej výraz v ksichtu. Vždy po tréninku na sobe dre … je to fakt Aikidák každym coulem!!!!!!

Nesmim ale zapomenout na našeho novýho, dobrýho, polobrazilskokapulerickýho kamaráda Pavla. Tenhle rízek si jednou rek, že zkusí Aikido, pri tom je to skoro rozenej kapulerista, a jel do Letovic trénovat.

Ale proc je to hlavne náš kámoš? Nejen, že je to fajn chlap, ale hlavne nám pomoh v cutaný. Náš klícový vobránce, který zrasil každýho protihráce, který útocil na naší neprustrelnou vobranu. Navíc to naše kamarádství stvrdil tim, že nám nabídnul jakýkoliv služby, kdyby kdokoliv z nás byl v Brne, hec!!!

Máme te rádi Pavle Kapuleristo Kucero!!!!!

Ted me ješte napadlo rozepsat se wo Malcovi =o) snad mi to nebude mít za zlý MAS....krýpl nešel ani jednou s náma na pifcáka ... a to nás má prej za "kámoše" .......prdlajs....to Malca: jeden(dva,tri,ctyri,pet,.....deset.....dvacet) pifcáku ze žateckejma ajkydákama by te nezabil.....stejne to je pripochcánek....

No a to je vo de me asi tak všecicko … Zuzka chce luštit v nákym casáku krížovky … takže Cao!

Vysvetlivky:

Šimi- psal normálně

Zuzka - já kurzívou

 

PS: Psala jsem to tak, jak to ty debílci Šimi a nadrenej Živní psali. Zuza


Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge Click to enlarge
Click to enlarge Click to enlarge